Užitoční pomocníci do každej kuchyne. To sú rúra a umývačka Miele

Pri príprave jedál sú samozrejme najdôležitejšie schopnosti človeka, ale každý, kto v kuchyni pri varení, či pečení rád trávi čas, vám potvrdí, že dôležití sú aj kvalitní pomocníci v podobe kuchynských spotrebičov. A presne takých vám ponúka Miele.

Posuňte svoje pečené pokrmy na novú úroveň

Dokonalý pôžitok z varenia vám prinesie vstavaná Miele rúra. A to zároveň so zachovaním vysokých ekologických štandardov. Rúry Miele totižto patria do energetickej triedy A+. Čím sa ešte môžu pýšiť?

Pri pečení chutných múčnikov, či lahodného mäsa oceníte takzvané klimatické pečenie s pridanou vlhkosťou. Rozdiel pri pečení s touto funkciou a bez nej je priam neporovnateľný. Raz vyskúšate a už si pečenie bez pridanej vlhkosti nebudete vedieť predstaviť.K dokonalým výsledkom pri pečení prispieva aj 5 automatických programov pre najobľúbenejšie recepty. Stačí zvoliť správny program a rúra Miele sa postará o to, aby bol výsledok vždy najdokonalejší.

K skvelým výsledkom pomáha aj bezkáblový pokrmový teplomer a automatické ochladzovanie ohrevného priestoru po ukončení pečenia, aby sa pripravovaný pokrm nedopekal, čo môže v konečnom dôsledku pokaziť výsledok. Mimochodom, ak si chcete skontrolovať stav pripravovaného pokrmu, môžete to s rúrou Miele urobiť aj pomocou smartfónu a kamery vo vnútri ohrevného priestoru. Nebudete tak musieť počas pečenia otvárať rúru.

Umyť riad? Žiaden problém

Prípravou jedla (a ani jeho konzumovaním) to však nekončí. Treba ešte umyť riad. Ale ani s touto neobľúbenou činnosťou nemusíte mať starosť, ak si zaobstaráte užitočnú umývačku riadu Miele. Čím sa vyznačujú?

Jedným slovom by sme ich mohli charakterizovať ako šetrné. Riad umývajú a sušia šetrne a pritom efektívne, takže výsledky prinášajú priam vynikajúce. Naviac disponujú funkciami, s ktorými šetria vodu a elektrickú energiu.

Zdroj obrázka:

Autor: Luciano Santandreu / Shutterstock.com

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite