Milujete vôňu čerstvo vypranej bielizne, ktorá sa šíri celým domovom? Potom ste na správnom mieste!

Mať krásnu voňavú bielizeň, ktorá bude aj čistá, to poteší nejedného človeka. Klasické aviváže však tieto vlastnosti častokrát nespĺňajú. Aj keď spočiatku bielizeň po vypratí vonia, vôňa sa vyparí po krátkej chvíli. Preto sú skvelým riešením parfémy do prania ESSENTIA. Tie prinášajú viacero benefitov, na ktoré sa pozrieme v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

Klasické aviváže idú čoraz viac do úzadia. Nie je to však len tak, ale má to isté opodstatnenie. Prinášajú totiž viacero nevýhod. Napríklad, podráždenie pokožky či zmenu štruktúry bielizne. Dôvodom môže byť aj skutočnosť, že nie sú vyrábané z čisto prírodných látok, ale sú pridané aj o isté chemické zlúčeniny. Skvelou alternatívou je tak vôňa do práčky v podobe olejových parfémov. Tie sa dostávajú čoraz viac do popredia. Prečo je tomu tak?

Prírodné zloženie

Získať produkt, ktorý je vyrobený zo 100 % prírodných látok je v súčasnej dobe pomerne ťažké. Parfémy do prania ESSENTIA sú však v tomto prípade výnimkou. Ich zloženie je 100 % prírodné – obsahujú 100 % prírodné esenciálne oleje. Tie sú rozpustné aj vo vode. To znamená, že aj výsledné účinky a vlastnosti sú veľmi efektívne. Vôňa v oblečení vydrží veľmi dlho a v konečnom dôsledku je aj krásne vyčistené od akýchkoľvek nečistôt.

Lepšia hygiena pri praní

Medzi ďalšie benefity parfémov na pranie ESSENTIA patrí rozhodne skutočnosť, že ich špeciálna formula obsahuje kvartérne soli. To znamená, že dokážu zabezpečiť aj lepšiu hygienu prania. Táto skutočnosť je veľmi dôležitá, keďže mnohé práčky obsahujú isté nečistoty a baktérie. Takto znečistené práčky častokrát obsahujú aj zápach, ktorý sa neskôr odzrkadlí na prádle. Preto sú olejové parfémy do prania skvelou voľbou, za každých okolností.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite