Záhrada ako centrum oddychu a zábavy

50261310a

Záhrady sú špeciálne pokojné priestory s regeneračnými vlastnosťami, ktoré dokážu zázraky, keď sme v strese a pod tlakom. Čas a aktivita v prírode nám prospieva. Dôkazy silne naznačujú, že ak trávime čas v zelenom prostredí, potom znížime stres a zlepšíme náladu. Preto by sme mali záhradu vybaviť prvkami, vďaka ktorým v nej budeme radi tráviť čas.

51jl010291npf

Zábava vo vode

Počas teplých letných dní najradšej trávime čas vonku na záhrade.  Najmä deti milujú šantenie a špliechanie v bazéne. Ak chcete odtiahnuť svoje dieťa od tabletu, zadovážte si detský bazén. Zábavné farby váš bazén určite oživia. Pestrofarebné ležadlá, slnečníky alebo dokonca piknikové deky rýchlo zmenia atmosféru v okolí bazéna. Ak budú v bazéne vodné hračky, stane sa bazén pre vaše deti zábavnejším. Preto si zadovážte nafukovačky a lopty do bazéna.

51jl290121

Pohoda na lehátku

Plážové ležadlá sa skvele hodia k bazénu, ale aj na terasu v záhrade.  Vďaka nim si môžete počas letných dní nostalgicky zaspomínať na časy strávené na pláži pri mori. A teraz môžete tento pocit priniesť priamo do vašej záhrady.

50441000o

K dispozícii je veľký výber drevených ležadiel a niekoľko alternatívnych možností. Na ležadlách je najlepšie to, že zo všetkých kusov záhradného nábytku, ktoré by ste si mohli kúpiť, sú najľahšie a navyše šetria miesto. Lehátko jednoducho zložíte, keď ho nepoužívate, čo umožní ľahké skladovanie v chladnejších mesiacoch.

Väčšina ležadiel sa môže pochváliť plátnovou tkaninou, ktorá zaisťuje pohodlie. A samozrejme je k dispozícii široká škála vzorov, či už chcete, aby bol neutrálny, s klasickými pruhmi alebo odvážnymi a farebnými vzormi.

Keď hľadáte nové ležadlo, uistite sa, že hľadáte také, ktoré bolo vyrobené z pevného rámu z tvrdého dreva, a také, ktoré je ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovalo vynikajúcu oporu. A väčšina ležadiel má nastaviteľné polohy pre pohodlie, takže si na nich skutočne oddýchnete.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite