Výrobky zo skla na mieru patria do moderného interiéru aj exteriéru

Krása skla je v jeho jednoduchosti. V moderných interiéroch a exteriéroch sa sklo nemusí snažiť vyniknúť. Práve naopak. Čím je nenápadnejšie, tým dokonalejším je potom interiér, kde sa sklo využíva ako funkčný prvok.

Sklo nachádza svoje miesto v akejkoľvek časti nášho interiéru

Je riešením, keď síce oceňujeme možnosť oddeliť od seba priestor, ale súčasne ho chceme mať opticky otvoreným. To je typický prípad umiestnenia kuchyne v otvorenom obytnom priestore. Riešením pre túto situáciu je sklenená stena. V modernej kuchyni sa však sklo uplatňuje aj v ďalších situáciách Napríklad ako moderne vypadajúca a jednoducho čistiteľná kuchynská zástena.

TIP: Sklenárstvo v Košiciach, firma SKLO-KALI INTERIÉR/EXTRIÉR s.r.o., pre vás vyrobí tieto aj ďalšie interiérové realizácie zo skla.

Keď sa presunieme ďalej do obytného priestoru, nemusíme pre sklo dlho hľadať ďalšie uplatnenie. Hitom sú sklenené dosky na jedálenských stoloch, ktoré opticky nezmenšujú priestor tak, ako masívne drevené dosky. Sklo sa uplatní aj ako moderný policový systém, napríklad do rôznych výklenkov. Je to riešenie aj tam, kde chceme zaujímavo využiť výklenky v historických interiéroch a len ťažko hľadáme ideálne riešenie pre police.

Úžasné je použitie pochôdzneho skla. Dokáže vytvoriť neopakovateľné podlahy, napríklad v podkroví, ale tiež dizajnové schodiská. Ďalšie využitie nachádza v podobe nenápadného, ale pritom veľmi bezpečného zábradlia.

Výrobky zo skla na mieru ponúka sklenárstvo v Košiciach

SKLO-KALI INTERIÉR/EXTRIÉR s.r.o. ponúka interiérové realizácie zo skla. Firma vyrába výrobky zo skla na mieru – sprchové kúty, sklenené obklady, kuchynské zásteny zo skla, sklenené výplne do zábradlí aj samonosné sklené zábradlia. Objednať si môžete celosklenené steny, posuvné aj iné dvere zo skla. Dodáva aj zrkadlá, kozubové sklá, bezpečnostné sklo aj pochôdzne sklo. Firma má mnohoročné know-how v opracovaní plochého skla na mieru a spolupracuje s prestížnymi dodávateľmi skiel.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite