V Mlyne je najlepšie, príďte sa presvedčiť

Márne hľadáte miesto, ktoré by vám učarovalo? Čo by vás natoľko očarilo, že by ste si dokázali predstaviť prežiť v ňom zvyšok života? Potom ste určite ešte nenatrafili na krkonošský Černý Důl, kde počas pár rokov vyrástlo šesť zrubových stavieb pod taktovkou Martina Roubala.

Medzi architektonické skvosty pre skutočných fajnšmekrov patrí drevenica Mlyn, ktorá pôsobí na prvý pohľad ako klasická drevenica. O to viac vás prekvapí dizajn interiéru, ktorý má čisté línie, v ktorých sa navzájom prelína - sklo, žula, drevo. Názov Mlyn tu nie je od veci. Nielenže v tesnom susedstve drevenice tečie Strieborný potok, ale rovnako aj vo vnútri objektu nájdete originálne vodné prvky.

Stredobod dvoch svetov

Životodarná voda sa odráža v modrých doplnkoch, vrátane kreatívneho skleneného osvetlenia, ktoré je famóznym umeleckým dielom. Tým ale zoznam dizajnových skvostov nekončí. Hlavnej obývacej miestnosti dominuje dubový stôl, ktorý pochádza z lesov pána Kinského. Jeho vek sa odhaduje na 180 rokov. Interiér šikovne spája historické artefakty našich babičiek s modernými vymoženosťami. Vyskúšať si môžete plne funkčný "babičkovský sporák" alebo si vyhriať boľavý chrbát ležaním za pecou. Drevenica Mlyn nenútene a prirodzene prepája dva svety, časy minulé i súčasné.

roubal

Báječné leto na dosah

Na strávenie pohodovej letnej dovolenky výrazne prispeje aj čarovná záhrada s grilom a bazénom. V letných mesiacoch je drevenica Mlyn tým magickým miestom, kde strávite svoju najkrajšiu dovolenku. Vďaka maximálnej vybavenosti a panenskej prírode sa budete u Roubala cítiť tak výnimočne, že sa sem budete vracať opakovane.

Ubytovať sa môžete v dvoch štvorlôžkových a dvoch dvojposteľových apartmánoch. Vo vnútri objektu na vás čaká sauna aj vínna pivnica, ktorá je vám plne k dispozícii. Samozrejmosťou je aj plne vybavená kuchyňa, vrátane kávovaru. Čo si pri strávení spokojnej dovolenky priať viac ?!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite