Šikovný mop s vedrom zjednoduší vaše upratovanie

V našich domovoch sme v posledných rokoch vymenili koberce za tvrdé podlahy. To ale zásadne zmenilo aj štýl upratovania. Menej vysávame, viac vytierame. Máte doma dobrý mop?

Šikovný mop sa hodí každodenne. Na niektorých miestach vlastne vytierame permanentne. Typickým miestom je kuchyňa, kde sa hodí šikovný mop s vedrom, aby sme mohli priestor okolo linky kedykoľvek vytrieť. Ďalším podobným miestom je vstupná chodba. Kto sa vyzúva vnútri, rieši neustále potrebu čistenia podlahy, hlavne pri daždi a v zime. Na týchto miestach je ideálne mať mop vždy pripravený. Elegantný, ktorý bude vypadať pekne, tiež praktický, ktorý rýchlo vezmete vytrie s ním.

Malý, ale šikovný

Takto praktickým je napríklad mop v súprave Spontex Full Action System Plus-red box. Súprava je vybavená rotačný systémom pre efektívne žmýkanie . Takže s mopom sa pracuje veľmi hygienicky, nie je potrebné ho chytať do ruky. Vyrobený je zo 100% mikrovlákna, čo je dnes najobľúbenejší materiál pre rôzne upratovacie pomôcky – od prachoviek až po mopy.

Mikrovlákno je natoľko efektívne, že sa dá používať bez čistiacich prostriedkov. Mop z mikrovlákna je preto ekologický aj ekonomický, súčasne šetrí naše podlahy, ktorým nemusí časté čistenie pomocou chemických prostriedkov robiť dobre. Špeciálne vedro v súprave má vo vnútri vrúbky. Tie zbavujú mop nečistôt a ten vďaka tomu udržíme dlhšie čistý, bez potreby väčšieho čistenia.

Pomocník do kúpeľne

Často sa vám stane, že máte v kúpeľni našpliechanú vodu z vani či z umývadla? Aj tu sa hodí mať po ruke vhodný mop. Výbornou voľbou bude mop s tyčou Butterfly Scotch Brite. Ide o mop s unikátnym systémom žmýkania bez použitia rúk, ale aj bez potreby špeciálneho vedra. Má perfektnú schopnosť nasať vodu, ktorú potom vyžmýkate trebárs rovno do umývadla.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite