4home.sk zľavové kódy: Dajte Vianociam šmrnc bytovým textilom

Bytový textil dokáže naše domovy ovplyvňovať viac ako samotný nábytok. Často sa púšťame do drahých rekonštrukcií, nákupu nového nábytku, trápime sa, že na to práve teraz nemáme. Často však stačí ísť na veci viac minimalisticky. Trebárs vymeniť závesy.

Bytový textil povýši interiér každej miestnosti v byte

Nepáči sa vám vaša spálňa a máte pocit, že to vylepší nový nábytok? Áno, poriadny matrac je dôležitý, ale kostra postele? Ak chcete zmenu, ktorá je vidieť a je skutočne parádnou, zamerajte sa na textil. Design spálni dávajú obliečky na posteľ. Tie môžete dokonalo vyladiť s koberčekmi vedľa postele. Tiež sa zamerajte na závesy a záclony. Vytvorte si série pre rôzne ročné obdobie aj pre výročné sviatky. Vyhnite sa gýču. Veď na Vianoce nemusíme mať na závesoch potlač s vianočnými ozdobami. Môžu byť neutrálne, vo farbách typických pre zimu a Vianoce, ale dokonalo doplňovať pestrejšie vianočné obliečky.

TIP: Kvalitný bytový textil, ale aj doplnky a dekorácie a ďalšie potreby pre domácnosť, záhradu, hobby, deti, krásu a zdravie ponúka e-shop 4Home. Lacnejšie nakúpite, ak využijete 4home.sk zľavové kódy.

Darčeky, ktoré majú zmysel

Bytový textil a bytové dekorácie sú aj ideálnou inšpiráciou pre nákup vianočných darčekov. Kombinujú praktickosť a dizajn. Veľkým hitom sú deky s barančekom. Tieto extra hrejivé deky miluje každý a kúpiť sa dajú vo vianočnom, ale aj inom modernom či štýlovom dizajne. Táto deka patrí do každej obývačky.

Na 4home.sk kúpite aj rôzne ďalšie praktické darčeky. Pekné košíky, kanvice na čaj, jedálenské sady, kvalitné hrnce, pomôcky na upratovanie. Nechýbajú však ani cestovné pomôcky a hračky či ďalšie veci pre deti. Takže vaše darčeky dokážete jednoducho nakúpiť na jednom mieste a domov si ich necháte zaslať za jedno poštovné. Či dokonca bez poštovného. Sledujte aktuálne zľavy 4Home.sk na https://www.kuponovnik.sk/ a využite aktuálne zľavy, výpredaje, akčné ceny, špeciálne kupóny aj ponuku dopravy zadarmo. Na Vianoce sa viac ako kedy inokedy oplatí mať dobrý prehľad o cenách a zľavách. Práve ten vám ponúkne Kuponovnik.sk aj u ďalších predajcov.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite