Radiátor v kúpeľni už dávno nie je nutné zlo

Kúpeľňa je miesto s veľmi špecifickými požiadavkami na teplotu. Často sa nám aj v teplejších mesiacoch roku môže zdať, že nám bežná teplota v kúpeľni nestačí. Avšak nielen komfortná teplota v tejto miestnosti je dôvodom pre to, aby sme si do nej kúpili kvalitný kúpeľňový radiátor.

Radiátor v kúpeľni, ktorý je súčasťou ústredného kúrenia, či kúpeľňa bez radiátora, to určite nepôjde! Práve kúpeľňa by mala byť najteplejšou miestnosťou v byte. A nielen to. Prekvapivo práve v lete môžeme bojovať s uterákmi, ktoré neschnú, zostávajú mokré či vlhké, často zatuchnú. Nie každému sa chce, či má možnosť ich dosúšať na balkóne, na terase a na záhrade. Ideálnym pomocníkom je radiátor do kúpeľne.

V kúpeľni musí byť teplo

Nepríjemne studená kúpeľňa nás rozhodne neláka k relaxácii. Pritom kúpeľňa rozhodne nie je len miestom pre hygienu. Bežne v nej relaxujeme a v tej studenej nám to príjemné nebude. Chlad však nesvedčí kúpeľni ani obecne. V mieste s vyššou vlhkosťou a nízkou teplotou vznikajú plesne. Tie sú nielen nevzhľadné, ale aj škodlivé pre ľudský organizmus. Najlepšou prevenciou proti plesni v kúpeľni je pritom je dostatočná teplota a dobré odvetrávanie.

Elektrické radiátory zvýšia teplotu v kúpeľni kedykoľvek

Bez ohľadu na vykurovaciu sezónu vám elektrické radiátory pomôžu zvýšiť teplotu v kúpeľni. Neberte ich ako nutné zlo. Moderné dizajnové radiátory vypadajú výborne a sú skvostom každej kúpeľne. Súčasne získate miesto pre rýchle a praktické sušenie uterákov. Často ich však oceníte aj pri sušení pár kúskov ručne pratej bielizne, ktorú nie je vodné sušiť v sušičke, či to nie je ekonomické. Môže ísť o dámsku spodnú bielizeň, športovú bielizeň aj pančuchy.

Dizajnové radiátory sa hodia do každého interiéru

Kúpeľňový radiátor rozhodne nemusí byť žiadna nevzhľadná stočená trubka. Moderné radiátory naopak doplňujú a ozvláštňujú interiér kúpeľní. Svojim minimalizmom a čistými líniami sa dokonca nepobijú ani s interiérmi historizujúcimi či vidieckymi. Hodia sa do bytov aj do rodinných domov. Kúpeľňu robia nielen viac praktickou, ale aj krajšou.

Dizajnové radiátory majú veľkú výhodu aj čo sa týka priestoru. Oproti starým riešeniam sú nenáročné na priestor a nezaberajú drahocenný priestor ani v menších kúpeľniach. Inovatívne tvary vedia ukryť to, čo nechceme ukazovať, napríklad ventily. Často ide o tvarovo tak moderné riešenia, že si ani neuvedomíte, že sa jedná o kúpeľňový radiátor.

Vyberte si dokonalý dizajnový radiátor do vašej kúpeľne

Farba, tvar, veľkosť, celkový dizajn – je len na vás, aký kúpeľňový radiátor si zvolíte. Možností je dnes obrovské množstvo a nemusíte ani obchádzať obchody. E-shop Vivaeshop.sk sa zameriava na kúpeľne a v širokom sortimente nechýbajú ani moderné kúpeľňové radiátory.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite